Ozonowanie

Czym jest ozonowanie

Ozonowanie to jedna z najskuteczniejszych i najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji pomieszczeń i nie tylko. Pomaga w pozbyciu się kurzu, roztoczy, bakterii, wirusów i brzydkich zapachów.

Ozonowanie to doskonale rozwiązanie dla alergików, pozwala bowiem na usunięcie wszystkich bakterii i alergenów. Pozbędziemy się też dzięki niemu przykrego zapachu dymu tytoniowego. Dezynfekcja metodą ozonowania gwarantuje, że wprowadzimy się do odświeżonych i pozbawionych bakterii pomieszczeń.

Komu polecam ozonowanie:

– wszystkim alergikom,a w szczególności dzieciom, gdzie dzięki ozonowaniu, pozbędziemy się alergenów✔️
– właścicielom domów/mieszkań w których stałym gościem jest przykry zapach np. stęchlizny, dymu papierosowego lub moczu ✔️
– posiadaczom samochodów jak odgrzybianie klimatyzacji ✔️
– wszystkim osobą które chcą usunąć ze swojego otoczenia nadmiar bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni, roztoczy i wszystkich innych mikroorganizmów✔️
– właścicielom gabinetów oferujących różne usługi, w celu odświeżenia i dezynfekcji swoich miejsc pracy✔️

Jak często ozonować mieszkanie?

Tak naprawdę nie ma ograniczeń jak często powinno się ozonować mieszkanie. Wszystko zależy od potrzeb użytkownika i warunków panujących w domu/mieszkaniu. Oczywiście są sytuacje i miejsca w których warto zabieg regularnie powtarzać (profesjonalne gabinety).  Wszystko zależy od tego w jakich warunkach mieszkamy lub co nam towarzyszy na co dzień. Jeśli w mieszkaniu przebywają zwierzęta, warto zabieg ozonowania powtarzać regularnie, tym bardziej jeśli są też dzieci. Ozon skutecznie usunie nie tylko zapachy pochodzenia zwierzęcego ale także pomoże pozbyć się zarazków, wirusów i bakterii. Podobnie sytuacja wygląda jeśli w mieszkaniu przebywają osoby chore. Warto zabieg ozonowania powtórzyć, aby pozbyć się jak największej ilości zarazków.

Do dezynfekcji pomieszczeń używamy ozonatora Alicja 2 Polskiej produkcji.